استاندار قزوین:

هیاهو می‌کنند چون مقابل زیاده‌خواهی‌ها در انتصابات ایستادگی کردیم

استاندار قزوین گفت: یکی از افتخارات مجموعه مدیریتی استان این است که با زد و بند، باند بازی و بده و بستان به کسی مسئولیت ندادیم و برخی از صداها و تخریب‌ها هم به دلیل نتیجه نگرفتن همین زیاده خواهی بود.

تخریب‌ها به دلیل ایستادگی مقابل زیاده‌خواهی‌ها در انتصابات است

به گزارش قزوین‌نیوز، صبح امروز با حضور آیت الله عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین، محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین و تعدادی از مدیران استانی و شهرستانی مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان قزوین برگزار شد.

در این مراسم، از زحمات و خدمات اسلامی صدر سرپرست سابق فرمانداری قزوین تقدیر و ملکی پور به عنوان فرماندار جدید شهرستان قزوین منصوب شد.

محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین در مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان قزوین گفت: یکی از افتخارات مجموعه مدیریتی استان این است که با زد و بند، باند بازی، بده و بستان به کسی مسئولیت ندادیم و برخی از صداها و تخریب‌ها هم به دلیل نتیجه نگرفتن همین زیاده خواهی بود.

وی اظهار داشت: انتصاب آقای اسلامی‌صدر نشان داد که ظرفیت‌های مدیریتی ارزشمند کشور و انسان‌های پاک و فرهیخته که توانایی مدیریت دارند، مورد توجه دولت هستند و فرصت در اختیار آنها قرار می‌گیرد تا به مردم خدمتگذاری کنند.
 
وی افزود: هرچند تقدیر بر این نبود که این فضا ادامه داشته باشد ولی منجر به این نخواهد شد که تلاش و توان ایشان در مسیر خدمت به مردم تداوم نداشته باشد و تا زمانی که دولت سیزدهم با اراده مردم روی کار است، از توان ایشان و امثال ایشان استفاده خواهد شد.

اعلایی گفت: مجموعه مدیریتی استان تمام تلاش خود را برای برطرف شدن مسایل و مشکلات آقای اسلامی‌صدر به کار گرفت تا سکان فرمانداری قزوین یکبار دیگر در اختیار ایشان قرار بگیرد و به همین دلیل هم معاون سیاسی استاندار برای مدتی به عنوان سرپرست انتخاب شد، ولی شرایط آنگونه که مدنظر بود پیش نرفت و امروز مراسم تکریم ایشان برگزار می شود.

استاندار قزوین اضافه کرد: در مجموعه مدیریتی استان برای انتصابات سعی شده بدون توجه به اشخاص به شاخص ها توجه شود و بر اساس همین شاخص‌ها افراد منصوب شوند و اراده بر این است که بهترین خدمت و شکل از فعالیت توسط مدیران برای مردم اتفاق بیفتد.

نماینده عالی دولت در استان اظهار داشت: عمده افرادی که در دولت سیزدهم و در استان قزوین منصوب شده‌اند با خواهش ما این مسئولیت را برعهده گرفته‌اند و یکی از افتخارات مجموعه مدیریتی استان این است که با زد و بند، باند بازی و بده و بستان و فشارهای سیاسی به کسی مسئولیت نداده است و برخی از صداها و تخریب‌ها هم به دلیل نتیجه نگرفتن همین زیاده خواهی‌هاست.

وی افزود: خیلی از کسانی که فکر می‌کنند خدشه‌دار کردن آبروی انسان‌های مومن، خدمتگذار و صادق برای آنها موفقیت به حساب می‌آید، اشتباه می‌کنند، چرا که دقیقا برعکس است و نهایتا همان هایی که ناجوانمردانه تخریب می شوند صاحب توفیق و عزت می‌شوند، موضوعی که در طول تاریخ به کرات و به وضوح مشاهده شده است .

اعلایی گفت: امروز یکبار دیگر به تمامی مدیران استان تاکید می‌کنم که کسی از ترس آبروی خود و شیادی شیادان و بی‌تقوایی‌هایی که ممکن است اتفاق بیفتد، وظیفه شرعی و قانونی خود را بر زمین نگذارد و همه تلاششان این باشد بدون توجه به هیاهوها خدمت‌گذاری را به بهترین شکل، خالصانه و وظیفه‌مدار انجام دهند. 

استاندار قزوین با اشاره به نزدیکی به انتخابات اضافه کرد: در انتخابات، استان بیشترین میزان تایید صلاحیت‌ها را داشته است و برای تمامی سلایق کاندیداها وجود دارند، رقابت بسیار جدی است و اراده مردم سرنوشت انتخابات را تعیین می کند و واقعا معلوم نیست که چه کسانی رای می آورد، و این موضوعی است که بسیار مطلوب ارزیابی می شود و فقط اراده مردم است که سرنوشت مجلس را تعیین می‌کند.

انتهای پیام/ 

نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط قزوین نیوز در وب سایت منتشر خواهد شد پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
گردشگری قزوین

اخبار قزوین

اخبار ایران و جهان